Mieszkanie Jastrowie
Jastrowie, wielkopolskie
- 345 000 zł
- 80,10 m²
- 4 307,12 zł/m²
Natalia Stopera-...
Skontaktuj się
Mieszkanie Jastrowie
Jastrowie, wielkopolskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie Jastrowie
Zaktualizowane: 15 maja 2026
345 000 zł 80,10 m² 4 307,12 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1
4
-
garaż
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
1Liczba pokoi:
4Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 345 000 zł (4 307,12 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 80,10 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 1, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica 15,50 m²
- Czynsz: 900 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Centrum Nieruchomości Gajewska, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: CNG-MS-3155
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jastrowie, złotowski, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
Na sprzedaż!
MIESZKANIE 4-POKOJOWE w Jastrowiu, na ul. Słowackiego o
pow. 80,10 m 2 , I-piętro.
Cena 345 000 tys. do negocjacji!
Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużą loggią położone na 1 piętrze w bloku w Jastrowiu. (...)